SpaceX натякає на дебют Starlink в Індії, закликаючи уряд розпочати затвердження супутникових технологій

17.11.2020
SpaceX

Американська аерокосмічна компанія SpaceX, що належить підприємцю Ілону Маск, закликала уряд Індії розпочати затвердження супутникових широкосмугових технологій. Цей крок спрямований на розширення супутникового інтернет-сузір'я Spacelink Starlink до країни. SpaceX висловила зацікавленість у запуску Starlink в Індії у поданні, поданому до Інституту регулювання телекомунікацій Індії (TRAI). Компанія заявила, що до кінця 2021 року вона рухається по шляху розгортання сузір’їв для постійного покриття Starlink по всій Індії.

Відповідаючи на консультаційний документ TRAI , віце-президент SpaceX з питань супутникового уряду Патрісія Купер сказала, що нові технології, такі як Startlink, можуть вимагати розгляду оновлених правил, політики та регулювання. Вона також рекомендувала пропозиції, включаючи заохочення технологічно нейтральних широкосмугових визначень та присвоєння вже розподілених частот для використання супутникових систем.

"Ранні тести продуктивності Starlink демонструють, що супутникова технологія NGSO (негеостаціонарна) суто здатна відповідати не тільки поточному визначенню широкосмугового зв’язку, але й тим підвищеним критеріям, рекомендованим TRAI", - написав Купер у поданні від 21 вересня, яке щойно було привернула увагу MediaNama.

Відповідаючи на запитання TRAI, SpaceX також зазначила, що політика, що обмежує або стримує використання передових супутникових технологій, таких як Starlink, може сприяти зростанню вартості фіксованого широкосмугового зв'язку та зниженню швидкості існуючих широкосмугових послуг. Крім того, компанія зазначила, що наземні стаціонарні дротові та бездротові технології мають "властиві витрати на інфраструктуру, засновані на вартості за кілометр", що ускладнює масштабування.

"SpaceX не вимагає дорогих волоконних ліній" останньої милі "для забезпечення надійної високошвидкісної широкосмугової мережі", - сказав Купер.

SpaceX також попросив "загального ліцензування", щоб дозволити декілька однакових супутникових терміналів для широкосмугового підключення, і закликав використовувати частоти діапазону Ka, які використовуються фіксованими супутниковими службами, включаючи Starlink. Подібним чином він попросив регулятор розглянути потенціал супутникових операцій на частотах V- та E-діапазону.

Що стосується розподілу спектра, SpaceX запропонував TRAI віддати перевагу моделі поділу смуги серед операторів супутникових мереж NGSO.

У травні минулого року SpaceX успішно розгорнула в космосі первісні 60 супутників, що випромінюють Інтернет. У лютому компанія також розширила свої масштаби в супутниковому широкосмуговому просторі, запустивши 60 додаткових супутників. Однак, найімовірніше, зіткнеться з жорсткою боротьбою з Amazon, яка наприкінці липня оголосила про інвестиції у понад 10 мільярдів доларів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук