Oppo демонструє телефон Oppo X 2021 із прокатним OLED-екраном, скло Oppo AR 2021 з повітрям, голосові жести

18.11.2020
Oppo X 2021

Екранний смартфон OLED з екраном Oppo та його AR-окуляри були продемонстровані на Oppo Inno Day 2020. Oppo також опублікувала три твіти, що містять деяку інформацію про те, чого ми можемо очікувати від двох продуктів. Екранний смартфон OLED з екраном називається Oppo X 2021, а AR-окуляри - Oppo AR Glass 2021. Oppo X 2021 використовує фірмову силову трансмісію для плавного переходу між двома розмірами дисплея. Під час презентації компанія не поділилася подробицями про AR Glass 2021.

Під час презентації Oppo Inno Day 2020 компанія розкрила свою спробу запропонувати більше екранної нерухомості із порівняно меншим смартфоном. Oppo X 2021 - це прокатний смартфон з OLED-екраном, який у своєму звичайному стані має 6,7-дюймовий дисплей. Він використовує те, що Oppo називає безперервно змінюваним OLED-дисплеєм, і в розширеному стані розмір екрану збільшується до 7,4-дюймових за допомогою фірмової силової трансмісії. Oppo X 2021 має вигнуті краї з портом USB Type-C та решітками колонок внизу.

Він також має високоміцний ламінований екран, який Oppo називає Warp Track, що зміцнює екран і дозволяє йому досягти діаметра вигину 6,8 мм. Oppo X 2021 може забезпечити повноекранний досвід із вмістом 16: 9 та 4: 3. На задній панелі телефону також є три камери.

Виходячи до Oppo AR Glass 2021, хоча презентація не містить жодної інформації про неї, у твіті компанії згадується, що вона включатиме датчик часу польоту (ToF), алгоритми SLAM (одночасна локалізація та відображення), дифракційна оптична хвиля керівництво технологією, а також жестом і голосовою навігацією. Схоже, окуляри мають гладкий дизайн з центральною областю (над носом), де розміщені датчики.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук