iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini Pass Flame, Scratch, Bend Тести з легкістю

20.11.2020
iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max та iPhone 12 mini пройшли випробування на полум’я, подряпини та вигини з різними кольорами. Youtuber JerryRigEverything взяв у руки ранній блок iPhone 12 Pro Max і iPhone 12 mini і провів свій звичайний спектр тестів на міцність. Два телефони пройшли всі тести з легкістю. Особливо заслуговує на увагу тест на полум’я, коли два айфони не виявили ознак пошкодження навіть після 50 секунд впливу невеликого полум’я від запальнички.

JerryRigEverything опублікував відео, в якому він проводить свої звичні тести на подряпини, згини та полум'я на iPhone 12 Pro Max та iPhone 12 mini . У його тесті на подряпини було виявлено, що ці два телефони подряпані на рівні 6 за шкалою Мооса, а глибші канавки - на рівні 7. Однак ці подряпини значно менш помітні, ніж зазвичай. Apple додала новий дисплей з керамічним екраном для додаткового захисту. По суті, це особлива форма скла, яка має керамічні кристали, вбудовані в скляну матрицю. Компанія стверджує, що це покращило стійкість iPhone до розбиття.

У iPhone 12 mini виявлено алюмінієву раму, тоді як iPhone 12 Pro Max має раму з нержавіючої сталі. Два телефони були піддані дії більш легкого полум'я приблизно 50 секунд кожен, і обом вдалося вижити без будь-яких пошкоджень пікселів. Це було досить вражаюче, і Зак Нельсон з JerryRigEverything висловив припущення, що керамічні кристали також можуть виступати в якості ізоляційного шару.

І iPhone 12 Pro Max, і iPhone 12 mini також пережили випробування на вигин без особливої ​​суєти, і структурно телефони здавались солідними. iPhone 12 mini продається в Індії, починаючи з Rs. 69 900, тоді як ціни на iPhone 12 Pro Max починаються з рупій. 1,29 900. У США ціни починаються відповідно з 699 і 1099 доларів США.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук