Служба хмарних ігор Xbox від Microsoft тепер доступна на пристроях iOS, ПК з Windows 10

09/07/2021
Служба хмарних ігор Xbox від Microsoft тепер доступна на пристроях iOS, ПК з Windows 10

Послуга Microsoft Xbox Cloud Gaming (раніше називалася xCloud) тепер доступна на пристроях iOS та ПК з ОС Windows 10 для абонентів Xbox Game Pass Ultimate. Ще в квітні компанія оголосила бета-версію для запрошень Xbox Cloud Gaming на пристроях iOS та ПК, яку запрошують лише запросити, і тепер вона розповсюджується на всіх 22 країн. Користувачі iOS та ПК зможуть скористатися Xbox Cloud Gaming через свій браузер, якщо вони мають гідне підключення до Інтернету. У бібліотеці Xbox Cloud Gaming є понад 100 ігор, до яких гравці можуть отримати доступ прямо зараз, якщо мають підписку на Xbox Game Pass Ultimate.

Віце-президент та керівник відділу Xbox Cloud Gaming Кетрін Глюкштейн у своєму блозі поділилася, що Xbox Cloud Gaming тепер доступна для абонентів Game Pass Ultimate, які мають ПК з ОС Windows 10 або iOS, включаючи iPhone та iPad. Користувачам потрібно буде використовувати свої браузери, будь то Microsoft Edge , Google Chrome або Safari, щоб використовувати Xbox Cloud Gaming і отримати доступ до понад 100 ігор. Verge зміг запустити його на macOS, а також через Safari та Chrome. На даний момент послуга доступна у 22 країнах, включаючи Австрію, Бельгію, Німеччину, Францію, США та інші. Індії, на жаль, у цьому списку немає.

Xbox Cloud Gaming тепер працює на базі Xbox Series X, який Microsoft називає оновленням найпотужнішого обладнання Xbox. Це означає, що, поки гра транслюється на вашому локальному пристрої, вона фактично працює на обладнанні Xbox у центрі обробки даних. Компанія заявляє, що це дозволить геймерам випробувати потокове передавання ігор зі швидкістю 1080p зі швидкістю до 60 кадрів в секунду на "найширших пристроях".

Xbox Cloud Gaming можна випробувати на сумісних пристроях за допомогою сенсорних елементів керування або підтримуваних контролерів або навіть контролера Backbone One для iOS. Як уже згадувалося раніше, гравці повинні мати підписку на Xbox Game Pass Ultimate, яка коштує в США 14,99 доларів (приблизно 1100 рупій). В даний час у Microsoft діє велика знижка, що знижує вартість до $ 1 (приблизно 75 рупій), і не тільки, придбання підписки на один місяць дає вам два додаткові місяці безкоштовно. В Індії Game Pass Ultimate зазвичай коштує Rs. 699 на місяць, але тут працює та сама пропозиція Microsoft, яка також дає підписку на три місяці лише за рупії. 50, хоча індійські користувачі ще не зможуть випробувати хмарні ігри Xbox.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук