Samsung Galaxy Z Flip 3 Leaked Renders Surface, 11 серпня Запуск та підказки щодо параметрів кольору

07/07/2021
Samsung Galaxy Z Flip 3 Leaked Renders Surface, 11 серпня Запуск та підказки щодо параметрів кольору

Samsung Galaxy Z Flip 3 потрапив у новий набір рендерів, що також натякає на те, що наступна подія Galaxy Unpacked відбудеться 11 серпня. Крім того, ці рендери також показують передбачувані варіанти кольорів, в яких може бути запущений складний смартфон на Samsung щорічна подія. Новини з’являються незабаром після того, як розмір екрану цього смартфона з’явився, і з’явилася ще одна складна трубка південнокорейського гіганта - Galaxy Z Fold 3. Дизайн обох цих телефонів вже був розкритий радником Еваном Блассом.

У рендерів розкривається в звіті по GizNext, то Samsung Galaxy Z Flip 3 в кришка дисплея показує 11 серпня, натякаючи на увазі дату Самсунга наступного щорічного заходу Galaxy розпаковані. Якщо врахувати схему попередніх років, дата видається законною, оскільки південнокорейський гігант зазвичай проводить цю подію в серпні.

Крім того, візуалізації відображають двоколірну тему дизайну. У звіті зазначається, що Samsung Galaxy Z Flip 3 може бути запропонований у чорному, бежевому, темно-синьому, темно-зеленому, сірому, світло-фіолетовому, рожевому та білому кольорах. Двоколірне оформлення вже було розкрито в рендерах, якими поділився тістер Еван Бласс (@evleaks) на початку цього місяця. Він також поділився рендерами Samsung Galaxy Z Fold 3 .

Нещодавно у звіті були перелічені розміри дисплеїв майбутніх складних смартфонів Samsung. Очікується, що Samsung Galaxy Z Flip 3 буде мати 6,7-дюймовий основний дисплей із співвідношенням сторін 25: 9 та 1,9-дюймовий додатковий екран на кришці. Смартфон також був помічений на веб-сайті сертифікації Федеральної комісії зв’язку США (FCC) з номером моделі SM-F711U.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук