Повернення та обмін

Повернення товару належної якості
1.    Покупець має право повернути товар належної якості, если товар его НЕ влаштував при дотріманні Наступний умів:
•    з моменту Отримання товару покупцю не минув 14 днів (підтверджується Датою Отримання в накладній транспортної компании, кур'єрської служби, квитанції, Датою в товарному чеку);
•    збережені товарний вигляд обладнання та упаковки, споживчі Властивості товару, комплектність, відсутні Зовнішні дефекти обладнання, Збереже працездатність вироби;
•    є документи, что підтверджують покупку цього товару в Інтернет-магазині Wellcomp.
2.    Повернення товару належної якості провадиться за рахунок Покупця после Узгодження даної процедури з менеджером інтернет-магазину Wellcomp.
3.    Якщо неможливо встановити дату отримання товару Покупцем, термін, протягом якого можливе повернення, обчислюється з дати відвантаження товару інтернет-магазину Wellcomp Покупцеві.
4.    Повернення коштів здійснюється протягом 10 робочих днів тим же способом і на ті ж реквізити, з яких надійшла оплата за товар. При цьому вартість первісної доставки товару, банківські збори, комісії платіжних систем та інші понесені витрати Покупцеві не повертаються.
 
Повернення товару неналежної якості
1.    Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей.
2.    Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не свідчить про несправність або не функціональні товару.
3.    Зовнішній вигляд и комплектація повінні буті перевірені покупцем Негайно при отріманні товару. У разі Отримання товару неналежної якості (если це Ранее НЕ Було обумовлено продавцем) Покупець має право Вимагати заміну товару на аналогічній або повернення сплаченої за товар суми.
4.    Если очевидно, что товар Придбай Властивості товару неналежної якості в процесі доставки, Покупець зобов'язаний Скласти акт за формою перевізника, Який доставляє Сейчас товар.