+38(095)465-30-20
 • Viber, Whats App, Telegram
 • Про нас

  Wellcomp - це інтернет-магазин, який вже кілька років радує своїх покупців наданням оригінальних запчастин і замінників відомих виробників, а також стильних аксесуарів.
  Головною особливістю Wellcomp є високий сервіс обслуговування, які базуються на регулярному оновленні та поповненні асортименту продукції.

  Сайт, який торгує товарами в інтернеті. Дозволяє користувачам сформувати замовлення на покупку, вибрати спосіб оплати та доставки замовлення в мережі інтернет. Вибравши необхідні товари (або послуги), користувач зазвичай має можливість тут же на сайті вибрати метод оплати і доставки.

  Основна відмінність інтернет-магазину від традиційного - в типі торгового майданчика. Звичайному магазину потрібен торговий зал, вітрини, цінники, а також продавці, касири і досвідчені консультанти, у онлайн-магазину же вся інфраструктура реалізована програмно.

   
  Переваги магазину:

  •    У нас широкий асортимент : Завжди в наявності запчастини та аксесуари для мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, ноутбуків, принтерів, автотехніки;
  •    Гарантуємо доступні ціни : Wellcomp є прямим постачальником від виробників. У зв'язку з цим, вартість наших товарів нижче ринкової. Для оптових покупців діють заохочувальні знижки та бонуси;
  •    Забезпечуємо оперативні поставки : Завдяки оптимальним складським запасам, ми відправляємо товари негайно після оформлення замовлення. Поставки здійснюється популярними транспортними компаніями протягом 1-2 днів по всій території України;
  •    Гарантуємо повернення і обмін: Співробітники компанії ретельно перевіряють товари перед відправкою. Ми готові повернути кошти або обміняти продукцію, якість якої не виправдало ваші очікування. Обмін і повернення здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки.