Функція часткових завантажень Netflix розгортається на Android, щоб дозволити користувачам переглядати шоу до завершення завантаження

09/07/2021
Функція часткових завантажень Netflix розгортається на Android, щоб дозволити користувачам переглядати шоу до завершення завантаження

Netflix представив нову функцію часткового завантаження для своїх користувачів Android. Ця функція, як випливає з назви, дозволить користувачам переглядати частково завантажені шоу до моменту завантаження. Раніше це було неможливо, оскільки частково завантажений вміст не можна було переглядати в автономному режимі, поки завантаження не завершиться. Netflix оголосив про функцію завантаження ще в 2016 році, щоб дозволити потокове передавання в режимі офлайн під час польоту, автобуса чи поїзда або в районах з обмеженими можливостями зв'язку.

За допомогою функції часткового завантаження Netflix підвищує свою функцію завантаження в автономному режимі, дозволяючи користувачам також переглядати не повністю завантажений вміст. Пізніше користувачі можуть закінчити завантаження цілого епізоду чи фільму, коли відновлять доступ до Інтернету, і продовжуватимуть переглядати решту. «Ми покращили досвід завантаження Netflix, щоб тепер ви могли розпочати перегляд The ​​Mitchells vs The Machines або наступного епізоду Луїса Мігеля - Серія, навіть якщо завантаження ще не завершено. Після відновлення достатньо міцного зв’язку ви можете закінчити завантаження та продовжувати переглядати - уникаючи тих несподіваних повідомлень про те, що ви перевищили обмеження даних », - пояснює Netflix у дописі в блозі .

Як вже згадувалося, ця функція наразі доступна для користувачів Netflix на телефонах та планшетах Android. Компанія розпочне тестування на пристроях iOS у найближчі місяці. У лютому цього року Netflix представив нову функцію "Завантажити для вас", яка розширила її функцію Smart Downloads. Алгоритм компанії розуміє ваші уподобання щодо фільмів та шоу, а також автоматично завантажує фільми та телевізійні шоу, які можуть вам сподобатися, щоб допомогти вам у ситуаціях, коли ви опинилися застряглими без доступу до Інтернету або довго чекаєте, як вечірня подорож. Раніше Netflix Smart Downloads автоматично видаляла переглянуті вами епізоди та завантажувала наступний епізод згаданого серіалу.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук