Доставка

Доставка по Україні за допомогою перевізника "Нова Пошта"
Посилка доставляється в офіс "Нової Пошти" у вашому місті. Для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт, водійське посвідчення і номер вантажної декларації, який Вам буде відправлений sms-повідомленням та по email після відправки.
•    терміни доставки 1-4 дня від дати відправлення замовлення;
•    вартість перекладу післяплати включена в замовлення і становить 20 гривень незалежно від загальної суми замовлення (збір «Нової Пошти»).
Забирайте замовлення вчасно!  Термін зберігання посилки на складі "Нова Пошта" у Вашому місті становить 5 днів, по закінченню цього терміну посилка буде відкликана назад.
 
Кур'єрська доставка "до дверей"
Кур'єрська доставка "до дверей" здійснюється послугами перевізника "Нова пошта".
Терміни доставки, згідно графіка встановленого перевізником "Нова пошта".
Ви несете відповідальність за точність наданих при оформленні доставки «До дверей» даних (адреса, ПІБ одержувача, номер мобільного телефону).
Пред'явіть кур'єру паспорт або інший документ, що засвідчує особу одержувача, якого ви вказали при оформленні доставки.
Огляньте вантаж на предмет цілісності упаковки. Підпишіть документи тільки в разі, якщо стан упаковки не викликає підозр.
Якщо при огляді виявите що посилка пошкоджена, або не відповідає тому що Ви замовляли, то заповніть акт відмови (форму акта ви можете взяти у кур'єра).
Кур'єр зв'яжеться з вами по телефону, перед тим як їхати за вказаною адресою.

«Укрпошта» - поштова посилка по Україні
Доставка в поштове відділення на Вашу адресу (працює по всій Україні).
•    терміни доставки посилки 1-5 днів від дати відправлення; 
•    вартість перекладу післяплати 1% від суми замовлення (хв. 5 грн.) збір Укрпошти.
Попередньо "Укрпошта" повідомить Вас про надходження посилки. Якщо повідомлення не прийшло в заявлений термін, будь ласка, зверніться в Ваше поштове відділення. Для отримання посилки Вам необхідно мати при собі паспорт.