Детальніше про камеру Samsung Galaxy M52 5G: Потрійна настройка задньої камери з основним датчиком на 64 мегапікселі

07/07/2021
Детальніше про камеру Samsung Galaxy M52 5G: Потрійна настройка задньої камери з основним датчиком на 64 мегапікселі

Детальніше про камеру Samsung Galaxy M52 5G, і, як кажуть, вона має потрійну настройку задньої камери. Нещодавно телефон був помічений у списку Geekbench, який натякнув на Qualcomm Snapdragon 778G SoC під капотом. Тепер деталі камери з’явилися, натякаючи на 64-мегапіксельний основний датчик, подібний до Samsung Galaxy M51 та Samsung Galaxy A52. На даний момент компанія не ділилася жодною інформацією про Galaxy M52 5G.

Нещодавній список Geekbench для номера моделі SM-M526BR - який вважається Samsung Galaxy M52 5G - припустив, що телефон буде досить потужним із процесором Qualcomm Snapdragon 778G. Тепер звіт GalaxyClub містить деталі камери для телефону. Кажуть, що він оснащений потрійною установкою задньої камери, яка очолюється 64-мегапіксельним основним датчиком ISOCELL GW3, супроводжується 12-мегапіксельним датчиком із ширококутним об'єктивом та 5-мегапіксельним макрозйомкою. Кажуть, що спереду Galaxy M52 5G має 32-мегапіксельний селфі-шутер.

Він також може поставлятися з центральним вирізом для діркопробивання для селфі-камери, як Samsung Galaxy M51 . На сьогодні специфікації акумуляторів для Galaxy M52 5G незрозумілі, але його попередник, Galaxy M51, мав потужний акумулятор на 7000 мАг.

Гаданий список Geekbench для Galaxy M52 показав 6 ГБ оперативної пам'яті, яка може бути однією з моделей, і Android 11 нестандартно. Процесор, згаданий у списку, отримав кодову назву “lahaina”, що, як вважають, є SoC Qualcomm Snapdragon 778G. Цей SoC був оголошений минулого місяця та підтверджений для участі у серії Honor 50. Він може бути присутнім і в Realme X9.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук